4 EKİM PERŞEMBE
SIRA ETKİNLİK ADI ETKİNLİK SAATİ KİŞİ SEVİYE
1 YENİLİKÇİ FEN DENEYLERİ SERGİSİ 10:00-11:30 13:00-14:30 20 20 İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE
2 BİLİMİN FELSEFESİ 10:00-11:00 13:00-14:00 20 20 ORTAOKUL
3 ELEKTRONİK KİTLERLE YARATICILIK ATÖLYESİ 10:00-11:00 13:30-14:30 40 40 ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
4 YABAN HAYVANLARINI TANIYALIM 11:00-12:00 14:00-15:00 15 15 ORTAOKUL,LİSE
6 EĞLENCELİ  MAKARALAR 10:00-11:30 13:00-15:00 60 60 ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE
7 ÇER-ÇÖP İLE BİLİM 10:00-11:30 10 ORTAOKUL
8 İNSANSIZ HAVA ARACIM 10:00-11:00 13:30-14:30 10 10 ORTAOKUL
9 ÖZEL ÇOÇUKLARLA TERARYUM YAPIYORUZ 10:00-11:30 13:30-15:00 11 11 ÖZEL ÖĞRETİM SINIF
10 ARDUİNO ROBOTİK KODLAMA 10:00-11:30 13:15-14:45 20 20 ORTAOKUL,LİSE
11 GÖK ATLASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
12 İĞNE DELİĞİ KAMERASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
13 AY’IN  EVRELERİ MAKETİ 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
14 GALİLEOSKOP 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
15 ROKET ARABASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
16 TAYFÇEKER 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
17 ÜÇ BOYUTLU TAKIM YILDIZ  YAPIMI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
18 GÜNEŞ SİSTEMİ  MAKETİ 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
19 GÜNEŞ  SAATİ 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
20 TAKIM YILDIZ HARİTASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
21 BENİM FİKRİM BENİM MERAKIM 10:00-11:30 13:30-15:00 15 15 ORTAOKUL
22 SPEKTROSKOP YAPIMI 10:00-11:30 13:30-15:00 20 20 ORTAOKUL
23 DOĞAYA BAK TİŞÖRT YAP 10:00-11:30 13:30-15:00 20 20 ORTAOKUL
24 PARMAKTAN ISITICI 10:00-11:00 13:30-14:30 12 12 ORTAOKUL,LİSE
25 ORİGAMİ ETKİNLİKLERİ SERGİSİ 10:00-11:00 13:30-14:30 10 10 İLKOKUL,ORTAOKUL
26 BAŞKA BİR  GEZEGENDE DOĞUM GÜNÜM 10:00-11:00 13:30-14:30 15 15 İLKOKUL,ORTAOKUL
27 MODEL UYDU YAPIMI 10:00-11:30 13:30-15:00 15 15 İLKOKUL,ORTAOKUL
28 GEZEGENLERİ TANIYALIM 10:00-11:00 13:30-14:30 15 15 ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
29 STEM  UYGULAMALARI (PİPET ETKİNLİĞİ) 10:00-11:00 13:30-14:30 15 15 İLKOKUL
30 SESLERİN DANSI 10:00-11:00 13:30-14:30 15 15 ORTAOKUL,LİSE
31 KARBON AYAK İZİM 10:00-11:00 13:30-14:30 15 15 ORTAOKUL,LİSE
32 ZEN  BAHÇELERİ 13:30-15:00 15 ANASINIFI
33 MODEL UÇAK YAPIYORUM 10:00-11:30 13:30-15:00 15 15 İLKOKUL,ORTAOKUL
34 ASTRONOT OLUYORUM 10:00-11:30 13:30-15:00 200 İLKOKUL,ORTAOKUL
35 ARI KOLONİSİ BİLİM OYUNU 10:00-16:30 40(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
36 BİLİM MARATONU OYUNU 10:00-16:30 30(K)X10(s) İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE
37 BİLİM ŞOVU(SAHNE) 11:30-12:15 15:00-15:45 sahne GENEL
38 FOSİL KALIPLARI OYUNU 10:00-16:30 20,20(K)X9(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL, LİSE
39 DÜĞÜM OLİMPİYATLARI 10:00-16:30 30(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL, LİSE,ÜNİVERSİTE
40 FOSİL HAFIZA OYUNU 10:00-16:30 30(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
41 ORYANTRİNG PARKURU 10:00-16:30 60(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
42 YUMURTA OYUNLARI 11:00-12:00 14:00-15:00 60(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
43 FEN EĞİTİMİNDE ASTRONOMİ ETKİNLİKLERİNİN
YERİ VE ÖNEMİ(BELEDİYE KONF SALONU)
15:00-16:00 200 ORTAOKUL,LİSE,ÜNİVERSİTE
44 GÖKYÜZÜNÜ TANIYALIM(TİCARET ODASI SALONU) 15:00-15:45 200 ORTAOKUL,LİSE,ÜNİVERSİTE
45 TUTULMA AVCILARI PROJESİ VE TUTULMALARIN
KÜLTÜRLER ÜZERİNE ETKİLERİ (TİCARET ODASI SALONU)
16:00-16:45 200 ORTAOKUL,LİSE,ÜNİVERSİTE
46 GÜNEŞ,DÜNYA,AY (TİCARET ODASI SALONU) 14:00-14:45 200 ORTAOKUL,LİSE,ÜNİVERSİTE
47 ÇEKİRDEK FİZİĞİ(PETROL İŞ SALONU) 10:00-11:00 50 LİSE
48 YERKÜREYİ ÖĞRENİYORUM GÖKYÜZÜ FARKINDALIĞI (BELEDİYE KONFERANS SALONU) 11:00-12:00 200 ORTAOKUL,LİSE,ÜNİVERSİTE
49 ZİÇEV RİTM ŞOV 10:00-10:30 AÇILIŞ GENEL
5 EKİM CUMA
SIRA ETKİNLİK ADI ETKİNLİK SAATİ KİŞİ
1 YENİLİKÇİ FEN DENEYLERİ SERGİSİ 10:00-11:30 13:00-14:30 20 20 İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE
50 EV YAPIMI YANGIN SÖNDÜRÜCÜ 10:00-11:30 13:00-14:30 15 15 ORTAOKUL
51 KANIMI KİME VEREYİM KİMDEN ALAYIM 10:00-11:30 13:00-14:30 15 15 ORTAOKUL
2 BİLİMİN FELSEFESİ 10:00-11:00 13:00-14:00 20 20 ORTAOKUL
3 ELEKTRONİK KİTLERLE YARATICILIK ATÖLYESİ 10:00-11:00 13:30-14:30 40 40 ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
4 YABAN HAYVANLARINI TANIYALIM 11:00-12:00 14:00-15:00 15 15 ORTAOKUL,LİSE
5 RENKLERİN ZAMANDA  YOLCULUĞU 10:00-11:00 13:30-14:30 10 10 İLKOKUL,ORTAOKUL
6 EĞLENCELİ  MAKARALAR 10:00-11:30 13:00-15:00 60 60 ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE
7 ÇER-ÇÖP İLE BİLİM 10:00-11:30 10 ORTAOKUL
8 İNSANSIZ HAVA ARACIM 10:00-11:00 13:30-14:30 10 10 ORTAOKUL
9 ÖZEL ÇOÇUKLARLA TERARYUM YAPIYORUZ 10:00-11:30 13:30-15:00 11 11 ÖZEL ÖĞRETİM SINIF
10 ARDUİNO ROBOTİK KODLAMA 10:00-11:30 13:15-14:45 20 20 ORTAOKUL,LİSE
11 GÖK ATLASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
12 İĞNE DELİĞİ KAMERASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
15 ROKET ARABASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
19 GÜNEŞ  SAATİ 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
20 TAKIM YILDIZ HARİTASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
21 BENİM FİKRİM BENİM MERAKIM 10:00-11:30 13:30-15:00 15 15 ORTAOKUL
22 SPEKTROSKOP YAPIMI 10:00-11:30 13:30-15:00 20 20 ORTAOKUL
23 DOĞAYA BAK TİŞÖRT YAP 10:00-11:30 13:30-15:00 20 20 ORTAOKUL
24 PARMAKTAN ISITICI 10:00-11:00 13:30-14:30 12 12 ORTAOKUL,LİSE
30 SESLERİN DANSI 10:00-11:00 13:30-14:30 15 15 ORTAOKUL,LİSE
31 KARBON AYAK İZİM 10:00-11:00 13:30-14:30 15 15 ORTAOKUL,LİSE
32 ZEN  BAHÇELERİ 13:30-15:00 15 ANASINIFI
33 MODEL UÇAK YAPIYORUM 10:00-11:30 13:30-15:00 15 15 İLKOKUL,ORTAOKUL
34 ASTRONOT OLUYORUM 10:00-11:30 13:30-15:00 200 İLKOKUL,ORTAOKUL
35 ARI KOLONİSİ BİLİM OYUNU 10:00-16:30 40(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
36 BİLİM MARATONU OYUNU 10:00-16:30 30(K)X10(s) İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE
37 BİLİM ŞOVU(SAHNE) 11:30-12:15 15:00-15:45 SAHNE GENEL
38 FOSİL KALIPLARI OYUNU 10:00-16:30 20,20(K)X9(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE,ÜNİVERSİTE
39 DÜĞÜM OLİMPİYATLARI 10:00-16:30 30(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE
40 FOSİL HAFIZA OYUNU 10:00-16:30 30(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
41 ORYANTRİNG PARKURU 10:00-16:30 60(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
42 YUMURTA OYUNLARI 11:00-12:00 14:00-15:00 60(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
52 YENİLİKÇİ IŞIK DENEYLERİ(BELEDİYE KONF. SALONU) 14:00-15:30 200 LİSE, ÜNİVERSİTE
53 ERKEN YAŞLARDA BİLİM VE MATEMATİK EĞİTİMİ
YOLUYLA BİLİMSEL MERAKIN GELİŞİMİNİN DEST.
15:16:30 200 ÖĞRETMENLER
47 ÇEKİRDEK FİZİĞİ(PETROL İŞ SALONU) 10:00-11:00 50 LİSE
48 YERKÜREYİ ÖĞRENİYORUM GÖKYÜZÜ FARKINDALIĞI(BELEDİYE KONFERANS SALONU) 11:00-12:00 200 LİSE,ÜNİVERSİTE

 

6 EKİM CUMARTESİ
SIRA ETKİNLİK ADI ETKİNLİK SAATİ KİŞİ
1 YENİLİKÇİ FEN DENEYLERİ SERGİSİ 10:00-11:30 13:00-14:30 20 20 İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE
2 BİLİMİN FELSEFESİ 10:00-11:00 13:00-14:00 20 20 ORTAOKUL
3 ELEKTRONİK KİTLERLE YARATICILIK ATÖLYESİ 10:00-11:00 13:30-14:30 40 40 ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
5 RENKLERİN ZAMANDA  YOLCULUĞU 10:00-11:00 13:30-14:30 10 10 İLKOKUL,ORTAOKUL
6 EĞLENCELİ  MAKARALAR 10:00-11:30 13:00-15:00 60 60 ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL, LİSE
7 ÇER-ÇÖP İLE BİLİM 10:00-11:30 10 ORTAOKUL
8 İNSANSIZ HAVA ARACIM 10:00-11:00 13:30-14:30 10 10 ORTAOKUL
9 ÖZEL ÇOÇUKLARLA TERARYUM YAPIYORUZ 10:00-11:30 13:30-15:00 11 11 ÖZEL ÖĞRETİM SINIF
10 ARDUİNO ROBOTİK KODLAMA 10:00-11:30 13:15-14:45 20 20 ORTAOKUL, LİSE
11 GÖK ATLASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
12 İĞNE DELİĞİ KAMERASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
13 AY’IN  EVRELERİ MAKETİ 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
14 GALİLEOSKOP 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
15 ROKET ARABASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
16 TAYFÇEKER 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
17 ÜÇ BOYUTLU TAKIM YILDIZ  YAPIMI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
18 GÜNEŞ SİSTEMİ  MAKETİ 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 ORTAOKUL
19 GÜNEŞ  SAATİ 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
20 TAKIM YILDIZ HARİTASI 10:00-11:30 13:30-15:00 30 30 İLKOKUL,ORTAOKUL
21 BENİM FİKRİM BENİM MERAKIM 10:00-11:30 13:30-15:00 15 15 ORTAOKUL
22 SPEKTROSKOP YAPIMI 10:00-11:30 13:30-15:00 20 20 ORTAOKUL
23 DOĞAYA BAK TİŞÖRT YAP 10:00-11:30 13:30-15:00 20 20 ORTAOKUL
30 SESLERİN DANSI 10:00-11:00 13:30-14:30 15 15 ORTAOKUL, LİSE
32 ZEN  BAHÇELERİ 13:30-15:00 15 ANASINIFI
33 MODEL UÇAK YAPIYORUM 10:00-11:30 13:30-15:00 15 15 İLKOKUL,ORTAOKUL
34 ASTRONOT OLUYORUM 10:00-11:30 13:30-15:00 200 İLKOKUL,ORTAOKUL
35 ARI KOLONİSİ BİLİM OYUNU 10:00-16:30 40(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
36 BİLİM MARATONU OYUNU 10:00-16:30 30(K)X10(s) İLKOKUL,ORTAOKUL, LİSE,ÜNİVERSİTE
37 BİLİM ŞOVU(SAHNE) 11:30-12:15 15:00-15:45 SAHNE GENEL
38 FOSİL KALIPLARI OYUNU 10:00-16:30 20,20(K)X9(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL, LİSE,ÜNİVERSİTE
39 DÜĞÜM OLİMPİYATLARI 10:00-16:30 30(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL, LİSE
40 FOSİL HAFIZA OYUNU 10:00-16:30 30(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
41 ORYANTRİNG PARKURU 10:00-16:30 60(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
42 YUMURTA OYUNLARI 11:00-12:00 14:00-15:00 60(K)X10(s) ANASINIFI,İLKOKUL,ORTAOKUL
54 ÜÇ BOYUTLU TASARIM ATÖLYESİ(ALİAĞA ORTA OKULU) 10:00-11:00 13:30-14:30 10 10 ORTAOKUL
55 YAŞAM TARZI VE BESLENME KÜLTÜRÜ(TİCARET ODASI SALONU) 11:00-12:00 200 LİSE,ÜNİVERSİTE, ÖĞRETMEN
47 ÇEKİRDEK FİZİĞİ(PETROL İŞ SALONU) 10:00-11:00 50 LİSE,ÜNİVERSİTE, ÖĞRETMEN
56 DERİN UZAYDA BİLİM KONFERANSI(NASA) 10:00-11:00 1500 İLKOKUL,ORTAOKUL, LİSE,ÜNİVERSİTE